Виробництво текстилю та дитячого одягу

Ось уже 4 роки Компанія «Верес» спеціалізується на випуску дитячого текстилю. За цей час ми не тільки зарекомендували себе як виробник високоякісної продукції, а й неодноразово порадували наших клієнтів.

На сьогоднішній день асортимент Veres ідеально задовольняє потреби молодих мам. У нас є все, що необхідно Вашій дитині: комплекти дитячої постільної білизни, бампера на ліжечка, змінні комплекти постілю, дитячі пледи, пончо, конверти, ковдри, матраци для новонароджених, наматрацники, підліткові матраци. Якість матеріалів, з якого виготовляються текстиль для дітей, починається з підбору і закупівлі сировини у провідних турецьких, польських і бельгійський виробників. Розробляючи кожну окрему колекцію, наші дизайнери враховують всі потреби і побажання клієнтів. Таким чином більшість колекцій доповнюють необхідні аксесуари: комплекти змінної білизни, пледи, куточки для купання, пончо, сповивальні матрасики, конверти. Колірна гамма складається з м’яких пастельних тонів, що підійдуть навіть до самого вишуканого інтер’єру. При моделюванні нових виробів наші спеціалісти використовують сучасне програмне забезпечення. На багатьох виробах використовуються методи нанесення вишивки за допомогою вишивального обладнання, що дарує їм витонченість та красу. Виробництво текстилю здійснюється на сучасному промисловому обладнанні провідних виробників галузі. Кожна одиниця проходить подвійну перевірку якості перш ніж ми отримуємо готовий продукт.

За відносно невеликий час, що ми займаємося виробництвом текстилю, нас було визнано, про що свідчить чимала кількість відзнак та нагород. Але головним досягненням – є довіра і вдячність наших покупців! Ми застосовуємо інноваційні технології, щоб найкращим чином домогтися міцного і здорового сну Вашого малюка. Матеріали, які використовуються, проходять ретельний контроль. А широкий асортимент, дозволить вам вибрати ту модель, яка підійде саме Вашій дитині.

З моменту випуску першої колекції дитячого одягу, ми робимо основний акцент на відповідності найвищим європейським стандартам якості. Для пошиву ми використовуємо виключно сертифіковані матеріали Ecotex 100 Standart (міжнародна система сертифікації), яка підтверджує якість та екологічну безпеку.

Дитячий одяг Veres абсолютно безпечний для здоров’я. Високоякісні матеріали приємні на дотик і довговічні у використанні. Привабливий зовнішній вигляд одягу досягається шляхом впровадження новітніх дизайнерський рішень. Не менш важливою складовою є високий професійний рівень кожного учасника виробничого процесу.

На кожному етапі – від дизайнерської задумки до надходження колекції в продаж – Комапнія ″Верес″ приділяє чималу увагу контролю і дотримання всіх норм і правил.

Весь дитячий одяг обов’язково має відповідати наступним параметрам:

– Відсутність інтенсивного запаху від виробу. Наявність його може говорити тільки про неякісні матеріали, які використовувалися при його пошиві;

– Фізико-гігієнічні показники: повітропроникність, гігроскопічність, відсутність електростатики, гідрофільність.

Ми намагаємося дотримуватися всіх європейських стандартів при випуску текстильної продукції і працюємо з турботою і любов’ю для наших найменших клієнтів.

Не пропустiть iнформацiю
про нашi новинки та акцiї!