Виробництво меблів

proizvodstvo_mebeli_0

З часів свого створення Компанія ″ВЕРЕС″ була орієнтована на виробництво дитячих меблів з натуральної деревини, тож не дивно, що першими виробами Компанії стали дитячі ліжечка.

 

Перші лінійки моделей ліжечок виготовлялися майже повністю руками майстрів, проте, з плином часу, виробництво приносило свої плоди – завдяки, чому оновлювався парк обладнання підприємства, процеси починали носити все більш автоматизований характер, а виробничий процес почав набувати вигляду конвеєрного виробництва. Ставка підприємства була на кваліфікацію кадрів та переймання іноземного досвіду. Багато часу спеціалістами підприємства було проведено в Італії – колисці меблевої культури світу, за вивченням сучасних принципів та технологій обробки деревини.   

 

proizvodstvo_mebeli_1

На даному етапі, на підприємстві працює деревообробне обладнання, як визнаних лідерів вітчизняного машинобудування, так і всесвітньо відомих італійських виробників. Особливою гордістю підприємства є італійська автоматизована конвеєрна лако-фарбувальна лінія, що фарбує деталі екологічно безпечними складами на водній основі за технологією нанесення у електростатичному полі.

 

На базі власних потужностей розроблені та впроваджені новітні змішані технології сушіння деревини на основі циклічності вивільнення вологи на базі атмосферної, конвективної та вакуумної технологій сушіння.

 

 

proizvodstvo_mebeli_2

Налагоджена лінія оптимізації залишків деревини на базі їх зрощування гідравлічними та вакуумними пресами, що дозволяє максимально раціонально використовувати головний матеріал виробництва – високогірний карпатський бук. Саме він, являється тим ″секретним інгрідієнтом″, що надає виробам Компанії міцності, надійності та довговічності.

Пластикові елементи ліжечок виготовляється з харчового пластику, що відливається за власно розробленими прес формами на партнерському підприємстві – відтак якість та їх міцність завжди  знаходиться у полі контролю фахівців ВТК підприємства.

 

 

proizvodstvo_mebeli_3

Ми дійсно піклуємося якістю та безпекою наших виробів і про це можна говорити годинами, так – наші вироби вкриті фарбами індивідуально розробленими на потужностях лабораторій швецького виробництва фарб Becker Acroma (Sherwin-Williams), що створює одні з найкращих в світі покриттів з 1874 року.

 

В повній мірі наша продукція відповідає національним стандартам, проте ми не зупиняємося на досягнутому, на даному етапі ліжечка Компанії проходять тестування в європейських лабораторіях стандартизації на відповідність вимогам Британського та Ізраільського Інститутів Стандартів.

 

 

proizvodstvo_mebeli_4Пакування наших виробів носить аскетичний характер – це не дивно, адже воно складається на 95% з вторинно переробленої сировини та друк на ньому виконується фарбами на водній основі, адже не можливо піклуватися про наших дітей, не піклуючись про світ в якому вони житимуть.

Не пропустiть iнформацiю
про нашi новинки та акцiї!