Нанотехнології на варті дитячих меблів

2017-03-24

Поділитись

НАНОТЕХНОЛОГІЇ НА ВАРТІ ДИТЯЧИХ МЕБЛІВ

   Шановні клієнти, ми завжди намагаємося зробити наші меблі краще, і хоч досконалість не має меж – її варто прагнути. Цей базовий принцип проходить через всі вироби, що виготовляються на виробничих потужностях Компанії ″Верес″.

   Тож ми раді представити Вашій увазі експериментальне Дитяче ліжечко “Соня ЛД-14”. Даний виріб вирізняється не лише новітнім дизайном. Виконане за європейськими стандартами безпеки з екологічно чистих матеріалів, воно являється новим кроком у виробництві дитячих меблів в Україні. Його покриття, виконане на водній основі, тепер не тільки максимально безпечне для Вашого малюка, а й несе захисний ефект, завдяки концептуальній технології заміщення іонів срібла у складі фарби, якою покрите це ліжечко.

  Фахівцями компанії освоєна технологія нанесення іонів срібла в електростатичному полі, що відкриває нові обрії в розумінні екологічності та охорони здоров’я при виготовленні дитячих меблів в Україні. Даний вид покриття дитячого ліжечка не тільки максимально безпечний для Вашого малюка, а й нищівно впливає на бактерії, що живуть у навколишньому середовищі. Розроблене дослідницькою лабораторією Renner Italia, покриття Silver Defence сприяє знищенню бактеріального шару. А останні тести проведені національною лабораторією Catas в Сан-Джованії-аль-Натізоне підтвердили високий рівень відповідності європейському стандарту JIS Z 2801:2006, що дозволяє говорити про зменшення кількості бактерій на 99,9% за 24 години.

  Даний тип покриття має сталий ефект, та строк його дії лімітовано строком існування покриття на виробі. Тож Ви можете не хвилюватися про додаткову обережність при догляді за ліжечком.

  Будь ласка, спробуйте та переконайтесь у безпечності виробів “Компанії ″Верес″, адже з кожним новим виробом ми стаємо кращими для Вас.

Останні новини

Вітаємо переможця розіграшу — Олену (ЧП-0002453 )!!!

Як прийняти участь у акції – здійсни будь яку покупку на будь яку суму в інтернет магазині Sonka.ua або в роздрібних магазинах Cонька за адресою вказані у вкладці Наши магазины – залиш контактні дані Інтернет-магазин “Сонька” та УВАЖНО введи номер чека (це дуже важливо) – на початку кожного місяця на сайті в розділі “новини” публікуємо імена […]

Читати далі...

Нанотехнології на варті дитячих меблів

НАНОТЕХНОЛОГІЇ НА ВАРТІ ДИТЯЧИХ МЕБЛІВ    Шановні клієнти, ми завжди намагаємося зробити наші меблі краще, і хоч досконалість не має меж – її варто прагнути. Цей базовий принцип проходить через всі вироби, що виготовляються на виробничих потужностях Компанії ″Верес″.    Тож ми раді представити Вашій увазі експериментальне Дитяче ліжечко “Соня ЛД-14”. Даний виріб вирізняється не […]

Читати далі...

Остерігайтеся підробок – фальшивий сайт!

Це логотип фальшивого сайту – . Інтернет магазин дитячих меблів “Верес” з таким логотипом, як в рядку вище, є хибним і не має відношення до справжнього виробника дитячих меблів “Компанії” Верес “”. Бійтеся підробок, так-як на хибному сайті використовуються і фото наших дитячих ліжечок, комодів, шаф, і наш діючий логотип компанії. Справжній сайт виробника дитячих […]

Читати далі...

Виставка BABY EXPO 2017

Запрошуємо всіх відвідати наш стенд на XXI міжнародному форумі товарів та послуг для дітей- BABY EXPO 2017, яка пройде з 21 по 24 березня в Міжнародному виставковому центрі на м. Лівобережна, м. Київ.

Читати далі...

Не пропустiть iнформацiю
про нашi новинки та акцiї!